СтартАвтосвітГруп - купити акумулятор у м. Київ
  +38 (044) 249-01-44
  +38 (044) 239-22-72
  +38 (050) 469-40-23
  +38 (096) 952-38-43
  +38 (073) 152-60-78
  +38 (063) 625-58-81
  +38 (067) 447-36-65 (м. Харків)
Для легкових авто Start Autosvit Group (SAG) - група компаній, що успішно здійснює діяльність на ринку автомобільних акумуляторів України понад 20 років. За цей час ми стали одним з найбільших імпортерів акумуляторів в Україні. Завдяки команді кваліфікованих фахівців та великому практичному досвіду роботи, сьогодні група компаній SAG є одним з найнадійніших постачальників автомобільних акумуляторів в Україні.

SAG співпрацює з найвідомішими виробниками акумуляторів із Європи, Азії та України. Ми є професійними продавцями автомобільних акумуляторів (АКБ) та маємо широку дилерську мережу по всій Україні. Детальніше

Для вантажних авто Start Autosvit Group (SAG) - група компаній, що успішно здійснює діяльність на ринку автомобільних акумуляторів України понад 20 років. За цей час ми стали одним з найбільших імпортерів акумуляторів в Україні. Завдяки команді кваліфікованих фахівців та великому практичному досвіду роботи, сьогодні група компаній SAG є одним з найнадійніших постачальників автомобільних акумуляторів в Україні.

SAG співпрацює з найвідомішими виробниками акумуляторів із Європи, Азії та України. Ми є професійними продавцями автомобільних акумуляторів (АКБ) та маємо широку дилерську мережу по всій Україні. Детальніше

Для с/г техніки Start Autosvit Group (SAG) - група компаній, що успішно здійснює діяльність на ринку автомобільних акумуляторів України понад 20 років. За цей час ми стали одним з найбільших імпортерів акумуляторів в Україні. Завдяки команді кваліфікованих фахівців та великому практичному досвіду роботи, сьогодні група компаній SAG є одним з найнадійніших постачальників автомобільних акумуляторів в Україні.

SAG співпрацює з найвідомішими виробниками акумуляторів із Європи, Азії та України. Ми є професійними продавцями автомобільних акумуляторів (АКБ) та маємо широку дилерську мережу по всій Україні. Детальніше

Про нас

Start Autosvit Group (SAG) - група компаній, що успішно здійснює діяльність на ринку автомобільних акумуляторів України понад 20 років. За цей час ми стали одним з найбільших імпортерів акумуляторів в Україні. Завдяки команді кваліфікованих фахівців та великому практичному досвіду роботи, сьогодні група компаній SAG є одним з найнадійніших постачальників автомобільних акумуляторів в Україні.

SAG співпрацює з найвідомішими виробниками акумуляторів із Європи, Азії та України. Ми є професійними продавцями автомобільних акумуляторів (АКБ) та маємо широку дилерську мережу по всій Україні.

Кожен товар, проданий нашою компанією або нашими партнерами, має гарантію. Весь товар сертифікований в Україні. На сайті можна переглянути всі необхідні характеристики для потрібного вам акумулятора. Варто відзначити, що в наші дні акумулятори купити не є складним завданням. Куди складніше знайти продавця, який реалізує дійсно якісну продукцію з чудовими характеристиками і за демократичними цінами. А особливо того, хто підтримує гарантію від виробника, та після продажне обслуговування.

Продажі здійснюємо оптом і в роздріб. Оптовим покупцям запропонуємо спеціальні умови співпраці. Для цього Вам просто необхідно зв`язатися з нами і залишити Ваше замовлення. На нашому сайті пропонується широкий вибір акумуляторів на різні автомобілі.

У нас акумулятори купувати не тільки зручно, але й вигідно! Ви будете впевнені, що придбали якісний, оригінальний та сертифікований товар з гарантією від виробника.

Для нас важливий кожен клієнт! Тому ми будемо раді запропонувати найкращий акумулятор для Вашого авто!

Акумулятор Red Horse 6-СТ-60 R+ 600(А), купити в Києві

Принципи SAG

Професіоналізм, повна відкритість і порядність, дотримання спільних інтересів і активна підтримка партнерів - ось основні принципи, якими керується СтартАвтосвітГруп в своїй щоденній роботі.

Індивідуальний підхід і доброзичливі відносини з клієнтами, гнучкі умови роботи - дозволяють компанії SAG максимально задовольнити потреби клієнтів.

Ми сьогодні

 • Широкий портфель торгових марок.
 • Довгострокові вигідні контракти з постачальниками в Європі,Азії та Україні.
 • Широка дилерська мережа.
 • Кваліфікований персонал.
 • Розвинута мережа регіональних менеджерів.
 • Динамічний розвиток нових товарних напрямків та інноваційних продуктів.
 • Мережа сертифікованих гарантийно-сервісних центрів.
Акумулятор Moratti CT-60 600(А), купити в Києві

Як купити акумулятор в Києві?

Купити акумулятор для автомобіля в Києві ви можете за адресою пр. Повітрофлотський проспект, 90. У нас в магазині ви можете перевірити автомобільний акумулятор і після цього оплатити його. Ціну бажано уточнити по телефону.

Якщо цікавить доставка по Києву. Доставку по місту ми здійснюємо в день замовлення або на наступний робочий день в залежності від кількості замовлень. Вартість доставки - 50 грн. Для узгодження доставки - зателефонуйте нам по одному з номерів зазначених у верхній частині сторінки.

Наші бренди

Купити у Києві акумулятори Red Horse
Купити у Києві акумулятори Formula of energy
Купити у Києві акумулятори Nord
Купити у Києві акумулятори Moratti
Купити у Києві акумулятори Volthor
Купити у Києві акумулятори Start energy
Купити у Києві акумулятори Vipiemme
Купити у Києві акумулятори Hankook

Ціни на автомобільні акумулятори

Вартість акумулятора на авто вказані на сторінках кожного виробника. Для уточнення введіть параметри або зателефонуйте.

Доставка по Україні

Доставка здійснюється перевізниками Інтайм, Делівері та Нічним Експресом. У 90% випадків посилка відправляється в день замовлення. Термін доставки 1-3 робочих дні, в залежності від населеного пункту і віддаленості від Києва. Вартість доставки не включена у вартість замовлення і оплачується окремо клієнтом.

Замовлення можна оплатити післяоплатою. Якщо вас щось не влаштовує - ви можете відмовитися від отримання посилки і нічого не оплачувати.