Гарантії

На всі акумулятори, які Ви придбали в САГ, діє гарантія. При покупці будь-якого автомобільного акумулятора покупцеві видається спеціальний талон на гарантію, що підтверджує право клієнта на надання безкоштовного гарантійного ремонту. Зверніть увагу, що в кожному талоні мають бути вказані наступні параметри: час продажу, гарантійний термін, модель, спеціальний серійний номер і, звичайно, зазначений термін, на який діє гарантія. Для того, щоб скористатися гарантійним обслуговуванням, потрібно зберегти і згодом при зверненні до сервісного центру пред’явити талон, який діє певний термін, зазначений у документі. У разі виникнення неполадок чи несправностей клієнту потрібно обов’язково пред’явити:

  • По-перше, гарантійний талон.
  • По-друге, виріб у його повному комплекті.
Автомобильный аккумулятор

Правила гарантійного обслуговування

У нашому магазині є певні правила гарантійного обслуговування. При покупці виробу необхідно завжди ознайомитися з ними. Отже, гарантія вважається справжньою у тому випадку:

  • Якщо гарантійний талон заповнений правильно, і коректно, у ньому мають бути зазначені: найменування, штампи магазину, точна дата продажу та підписи продавця магазину, тому при оформленні товару перевіряйте наявність цих деталей.
  • Якщо були дотримані всі вказані в інструкції правила та положення щодо експлуатації виробу.

Але існують випадки, коли гарантія не є дійсною:

  • Неправильне встановлення та перевезення виробу.
  • Неправильна експлуатація товару, недотримання заходів безпеки; або використання товару не за призначенням.
  • Пошкодження товару внаслідок стихійного лиха: блискавки, пожежі, повені, потопу.
  • Недотримання зазначених в інструкції положень щодо використання виробу.

Ознаки виходу акумулятора з ладу

Не тримає заряд. Наприклад, ви вчора повністю зарядили батарею, а сьогодні її вже розряджено.

Не йде зарядка. При підключенні зарядного пристрою немає жодної реакції. Зарядний пристрій може показувати, що йде заряд, але насправді заряджання не відбувається.

Фізичні ушкодження. Батарея може тріснути чи потекти. У такому разі його використовувати не варто і вам час купити акумулятор.

Аккумулятор RED HORSE - mid 4